Duiklocatie Puttis place

Bron: duikersgids.nl 

Putti's Place is een mooie duikplaats vol oude dijkresten, een moeilijk herkenbaar wrakje en een enorme overvloed aan levensvormen. De glooiende bodem is gevarieerd en sterk begroeid. Toch kun je nog oude dakpannen vinden van de dijk die met behuizing en al is ingestort. Vernoemd naar de Belgische duiker Roger Puttaert, die hier veel archeologische vondsten heeft gedaan.

Bijzonderheden
Bij Putti's Place zijn in 1856 en 1945 diverse landtongen, dijklichamen en huizen onder water verdwenen. De restanten kom je nog overal tegen. In mei en juni komen sepia’s hier paren en hun eitjes afzetten. De diepe put hier is oninteressant.

Waarschuwingen
Navigeer hier alleen op basis van je kompas, de bodem is verraderlijk. Duik hier niet bij noordoostelijke wind, sterker dan windkracht 4.

Het sas Goes

Villa park the Oesterbaai Wemeldinge Zeeland

Villapark de Oesterbaai

Directly at the Nationalpark Oosterschelde

Binnendijk 2-95

Wemeldinge

Netherlands

T: +31 113-621444

Book a holiday home directly

Contact

Guest information 

Terms & conditions

Wegwijs in Wemeldinge

wegwijs wemeldinge 250

Video

video